Jak rozpocząć zajęcia online?

Wiesz jak się zalogować?

Przejdź do panelu logowania e-Klasa

Jak rozpocząć zajęcia online?

Instrukcja krok po kroku

Wchodzimy na stronę www.office.com.

UWAGA! Aby działała poprawnie wersja online aplikacji, najeży używać najnowszej przeglądarki Chrome lub Edge.


 

  Następnie klikamy w zaloguj się i wpisujemy login przesłany przez szkołę w e-mailu np. t.nowak@britishclass.pl. W następnym kroku wpisujemy podane przez szkołę hasło. System wymusi zmianę hasła, wpisujemy swoje hasło, którego będziemy w przyszłości używać.

Potrzebuję danych do logowania


 

Po wykonaniu poprzedniego kroku powinien wyświetlić nam się aplikacje pakietu Office udostępnione przez szkołę. Klikamy na wybór aplikacji TEAMS  i przechodzimy do następnego kroku.


 

Jeśli zależy Ci na posiadaniu aplikacji TEAM klikamy na Pobierz aplikację systemu Windows/MacOS/Linux. Pobieramy oraz instalujemy program Microsoft Teams postępując zgodnie z krokami. Aplikacja jest również dostępna dla urządzeń mobilnych oraz tabletów. Jeśli nie chce instalować programu wówczas można dołączyć w aplikacji online, wówczas klikamy w  link  Zamiast tego użyj aplikacji sieci web i zostaniemy bezpośrednio przeniesieni do programu MS Teams w wersji online.


 

Warto uruchomić notyfikację (zezwolić na powiadomienia) dla aplikacji Microsoft Teams. Pozwoli Ci to być na bieżąco z informacjami dotyczącymi twoich zajęć oraz być w ciągłym kontakcie z lektorem prowadzącym.  


 

Po lewej stronie aplikacji znajduje się menu, w którym znajdziesz listę swoich grup oraz inne przydatne narzędzia jak kalendarz czy chat. W prawym górnym rogu możesz dostosować aplikacji do swoich preferencji. W przypadku problemów technicznych stworzyliśmy grupę SZYBKA POMOC, na który udzielimy Ci niezbędnej pomocy w przypadku problemów technicznych. 


 

Aby dołączyć na zajęcia, poczekaj na swojego lektora prowadzącego. Kiedy pojawi się komunikat o spotkaniu w twojej grupie, naciśnij przycisk Dołącz. W trakcie spotkania, możesz korzystać z chata bezpośrednio w oknie wideokonferencji. Pamiętaj, aby mieć włączony mikrofon oraz kamerę.

Rozwiąż bezpłatnie test, a my sprawdzimy Twój poziom z języka obcego

Chcę się sprawdzić

Pomoc i informacje Przejdź do Microsoft Teams

Pobierz aplikację Microsoft Teams

 

Minimalne wymagania systemowe:

  • iOS: iOS 11
  • Windows: Windows 10 kompilacja 14393
  • Android: System operacyjny Android 5.0
  • Funkcje sieci Web. Najnowsza wersja przeglądarki Safari, Internet Explorer 11, Chrome, Edge lub Firefox
  • Komputerów Mac: MacOS 10,13

 

Połączenia wideo i spotkania:

Aby uzyskać lepsze możliwości w zakresie połączeń wideo i spotkań online, zalecamy korzystanie z komputera z procesorem 2 GHz lub szybszego i 4 GB pamięci RAM (lub więcej). 

Aby móc wykorzystać pełen zakres funkcji połączeń i spotkań usługi Teams, wymagana jest kamera wideo z portem USB 2.0, mikrofon i urządzenie wyjściowe audio.