Kursy językowe dla Firm

Porozmawiajmy o Twoim Biznesie

Lets talk about your business

  Korzystając z tego formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych osobowych.


  British Class to zespół konsultantów, którzy, korzystając ze swojego doświadczenia, wiedzy i umiejętności pomagają firmom w całej Polsce w osiąganiu coraz lepszych rezultatów i dynamicznym rozwoju.

  Trójmiasto, Kraków oraz Warszawa – w tych miastach mogą Państwo skorzystać z naszych usług obejmujących szkolenia językowe dla firm. Zajęcia skierowane są do pracowników firm, korporacji i instytucji, które chcą przełamać bariery związane trudnościami komunikacyjnymi – nie tylko wewnątrz przedsiębiorstwa, ale i w ramach międzynarodowej współpracy. W kwestii takiej jak specjalistyczne szkolenia językowe dla firm, proponujemy kursy z wielu różnych dziedzin. Legal English i Medical English to tylko niektóre z nich.

  Oferujemy również programy skierowane do pracowników turystki, budownictwa czy księgowości, a w ramach szkoleń technicznych nauczamy języka angielskiego w branżach takich jak np. telekomunikacja, IT, zarządzenie czy marketing.

  Interesuje Państwa nauka języka angielskiego biznesowego? Szkolenia językowe dla firm to doskonały wybór, będący długoterminową inwestycją w kadry. Tego typu kursy w efektywny sposób rozwijają umiejętność posługiwania się technicznym językiem angielskim, zwiększając zasób słownictwa i pojęć funkcjonujących w danej dziedzinie. Są przy tym maksymalnie skoncentrowane na poszczególnych Klientach, pozwalając na skuteczne spełnienie ich oczekiwań.

  Najlepsze szkolenia językowe dla firm powinny również dawać możliwość certyfikacji potwierdzającej posiadanie umiejętności posługiwania się językiem obcym na danym poziomie. Jednym z najbardziej powszechnych i dających duże możliwości certyfikatów jest TOEIC (Test of English for International Communication). Egzamin TOEIC umożliwia uzyskanie ważnego dokumentu potwierdzającego znajomość języka angielskiego, który jest akceptowany na całym świecie.

  Nasze specjalizacje

  Szkolenia indywidualne

  Kursy Indywidualne to zajęcia z lektorem w formule ONE2ONE. Na takich zajęciach nauczysz się we własnym tempie oraz skupisz na zagadnieniach najważniejszych dla Ciebie. ONE2ONE to szybsza i skuteczniejsza nauka.

  Szkolenia biznesowe

  Praktyczne treningi związane z rozwojem umiejętności biznesowych odpowiadające na konkretne potrzeby Państwa firmy. Rozwijanie kompetencji i umiejętności pracowników ma bezpośredni wpływ na osiągane przez nich wyniki.

  Audyt Językowy

  British School to kompleksowe rozwiązanie w zakresie zarządzania edukacją językową w firmie lub korporacji w celu stworzenia systemu motywacji i kontroli nad szkoleniami językowymi i kompetencjami językowymi wykorzystywanymi w miejscu pracy.

   

  Przekonaj się jak możemy pomóc Twojej Firmie osiągać jeszcze lepsze rezultaty

  NASI KLIENCI

  Wybrane firmy, które zwiększyły swoją efektywność z British Class:

  Jesteśmy do Twojej dyspozyzcji

   Imię i nazwisko*:

   Nazwa Firmy*:

   Twój adres e-mail*:

   Telefon*:

   Oddział*:

   Twoja wiadomość*:

   Korzystając z tego formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych osobowych.

   F.A.Q. - najcześciej zadawane pytania