Zapisy na nowy rok szkolny

BRITISH CLASS - Szkoła Językowa - Language School - Gdynia | Gdańsk | Rumia

Jeśli szukasz sprawdzonej i przyjaznej szkoły językowej, w której skutecznie nauczysz się języka, zapraszamy do British Class Language School posiadającej akredytację Kuratorium Oświaty.

Zajęcia w kolejnym roku szkolnym w grupach dziecięcych i młodzieżowych rozpoczną się na początku października, natomiast zajęcia w grupach dla dorosłych słuchaczy rozpoczniemy na w połowie października. Nasi dotychczasowi Słuchacze mają pierwszeństwo rezerwacji miejsc w grupach, do których uczęszczali.

Nowych słuchaczy zapraszamy na bezpłatny test i spotkanie z metodykiem szkoły, na które można umówić się telefonicznie w naszych placówkach Gdynia 58 620 18 20, Wrzeszcz 58 345 90 05 lub Rumia 58 620 18 23. Począwszy od 26 sierpnia w naszych szkołach dyżurują doświadczeni konsultanci, którzy pomogą dobrać właściwą grupę, poziom i rodzaj kursu. W sekretariacie można uzyskać również informacji na temat oferty szkoły.

Do zobaczenia

Łukasz Jeziorski
Praktyk biznesu. Doświadczony menedżer w dziedzinie administracji i biznesu. Z edukacją w British School związany 12 lat.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.