Wakacyjne godziny otwarcia

Chcielibyśmy poinformować, że w okresie od 3 lipca 2023 roku do 31 sierpnia 2023 roku nasze Biuro Obsługi Klienta będzie działać w skróconym wymiarze godzin. Z myślą o Państwa wygodzie, przedstawiamy szczegółowy harmonogram:

  1. W dniach od 3 do 14 lipca, od 31 lipca do 11 sierpnia oraz od 28 do 31 sierpnia, nasze Biuro przy ulicy Świętojańskiej nr 34 będzie czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 13:00 do 16:00. W tym czasie jesteśmy do Państwa dyspozycji, gotowi udzielić wszelkiej potrzebnej pomocy.
  2. W okresie od 17 do 28 lipca oraz od 14 do 25 sierpnia będziemy pracować wyłącznie zdalnie. Oznacza to, że możecie Państwo skontaktować się z nami od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 13:00. Zachęcamy do korzystania z numerów telefonów: 517 491 097 oraz 797 822 147, jak również do kontaktu drogą mailową na adres gdynia@britishclass.pl. W tym czasie jesteśmy do Państwa dyspozycji, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania i udzielić wsparcia.

Ponadto, zawsze jesteśmy dostępni dla Państwa pod wskazanymi powyżej numerami telefonów oraz adresem e-mail. Aby ułatwić kontakt, zachęcamy również do skorzystania z naszego formularza kontaktowego, który jest dostępny na naszej stronie internetowej. Niezależnie od preferowanej formy komunikacji, jesteśmy gotowi służyć pomocą o każdej porze.

Dodatkowo, zachęcamy do zapoznania się z naszym sklepem internetowym, gdzie znajdą Państwo szeroki wybór naszych produktów i usług.

Dziękujemy za zrozumienie i cierpliwość w okresie zmienionych godzin pracy. Jesteśmy zdeterminowani, aby zapewnić Państwu jak najlepszą obsługę nawet w trudnych warunkach wakacyjnych.

Zespół Biura Obsługi Klienta BritishClass

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.