Odwołanie zajęcia w Rumi | w dniach 12-25/03/2020

Szanowni Państwo, w związku z decyzją Ministerstwa Edukacji Narodowej o zawieszeniu zajęć dydaktyczno-wychowawczych w dniach 16-25/03/2020 uprzejmie informujemy, że zawieszenie zajęć w szkołach dotyczy wyłącznie przedszkoli, szkół i placówek oświatowych publicznych i niepublicznych. W związku z tym, że nasza szkoła ma charakter całkowicie prywatny, nie mieścimy się w kategoriach określonych decyzją Ministerstwa Edukacji Narodowej i zajęcia językowe w British Class będą się nadal odbywały w uzgodnionych terminach.

Szczegółowe informacje możecie Państwo uzyskać pod numerem telefonu 798-937-513. Powyższa informacja dotyczy zajęć prowadzony w British Class w Gdyni oraz Gdańsku.


Powyższa informacja nie dotyczy zajęć prowadzonych przez naszą szkołę w SP nr 9 w Rumi, gdzie zajęcia są odwołane w dniach 12-25/03/2020.

Prosimy o systematyczne sprawdzanie wiadomości na stronie internetowej i mediach społecznościowych szkoły. Będziemy tam zamieszczać informacje dotyczące pracy szkoły, w sytuacji, gdy ulegną one zmianie.

Zespół British Class

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.