Zapisy 2023/2024

Z przyjemnością informujemy, że rejestracja na kursy grupowe na rok szkolny 2023/2024 jest już otwarta. Czekają na Was nowe i ekscytujące możliwości rozwoju:

☑️Dynamiczne kursy dla młodzieży na poziomach A1-B2, w tym także w naszej czołowej szkole językowej w Rumi. Przełamujemy bariery językowe, aby pomóc Ci rozwijać umiejętności, które otworzą Ci drzwi do przyszłości.

☑️Różnorodne kursy dla dorosłych: standardowe i konwersacyjne. Rozwijaj swoją płynność i pewność siebie, komunikując się w różnych sytuacjach i kontekstach.

☑️Specjalistyczne kursy egzaminacyjne, które pomogą Ci przygotować się do certyfikatów FCE, CAE, CPE. Nasza dedykowana kadra nauczycielska będzie Ci towarzyszyć na każdym kroku do zdobycia tego ważnego osiągnięcia.

Zajęcia zaczynają się jesienią 2023. Zarezerwuj swoje miejsce do końca czerwca 2023, aby skorzystać z naszej gwarantowanej ceny na następny rok.

Jednak nauka nie musi zatrzymać się na letnich wakacjach! W tym momencie mamy do zaoferowania:

☑️Interaktywne kursy wakacyjne w formule konwersacyjnej – dostępne online lub bezpośrednio w naszej przyjaznej Szkole w Gdyni. Czas trwania: od czerwca do września 2023.

☑️Osobiste kursy indywidualne, dostosowane do Twoich specyficznych potrzeb i celów. Pozwól nam pomóc Ci zrealizować swoje językowe ambicje.

Zapisz się szybko i wygodnie przez nasz e-sklep

Zachęcamy też do kontaktu pod nr 517 491 097, 798 937 513 lub przez nasz łatwy do użycia formularz kontaktowy: https://britishclass.pl/kontakt/ . Dołącz do naszej społeczności i zacznij swoją przygodę z nauką języka już dziś!”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.